Altijd die herinnering"

"Weet je, ik boek dit gewoon voor mijn ouders"

Je ouders gaan niet zo vaak meer professioneel meer op de foto. Je hebt alleen nog wat mooie foto's van tijdens een feestje. Het is ook iets wat we niet erg gemakkelijk doen wanneer we ouder worden.
Onze schooltijd ligt ver achter ons en de pasfoto’s die gemaakt worden voor de officiële documenten worden we toch ook niet heel vrolijk van.
Wat nog mooier is om mooie foto’s te laten maken die duidelijk laten zien wie je bent.
Hoe je bent, wat je dagelijkse bezigheden zijn, je hobby’s, je mooiste glimlach, je
thuis. Jezelf laten zien in foto’s/portretten.
Ongedwongen en een ontspannen kom ik op bezoek, we gaan eerst eens in gesprek. Geleidelijk aan komen we tot een pracht resultaat.
Dan heb je eindelijk een perfecte foto van jezelf! Tots om hem te laten zien !

 

patriciapetricfotografie-kunstroute2024-DSC_016614 februari 2019patricia petrick fotografie0120190214

Je hebt een document in handen van onschatbare waarde in  de vorm van foto’s. Om ze later met een mooie glimlach van herinnering te bekijken. Het kan de nabestaanden kracht geven. Altijd een Pracht van een herinnering

Lieve woorden

Wij hebben een fotoshoot gedaan bij Patricia, vanaf het eerste telefoongesprek een enorme goede klik, zo spontaan en lief, dat gaf gelijk een goed en prettig gevoel.

Met mijn ouders en ons gezin bestaande uit mijn man en ik, 3 kinderen en schoonzoon, is dat toch in totaal een 8 koppig span, waarbij er 2 kinderen zijn met een + je. Die een spanningsboog hebben van heel kort.

Patricia kon daar zo goed mee omgaan, SUPER gewoon.
In het Streekbos geweest, prachtige foto’s gemaakt in een lekkere ontspannen sfeer, iedereen relaxed. Helemaal goed.

Als beloning lekker met het gezin en opa en oma wezen eten bij eigenwijs.

Patricia, je bent een topper, ontzettend bedankt voor de mooie en spontane foto’s, geen portretfoto’s of statie foto’s,

Maar gezellige foto’s waar we met een goed gevoel en met veel plezier op terug kijken.

Patricia zou onze bruiloftsreportage maken, maar helaas gooide Corona roet in het eten. Ondertussen wel contact blijven houden, dus toen mijn ouders 40 jaar getrouwd waren, kon Patricia wel mooi een familieshoot doen voor ons doen als verrassing voor mijn ouders.

Op een mooie dag in het bos in Vogelensang hebben we de shoot gedaan. Patricia zette ons niet stijf naast elkaar, maar deed dit heel speels en vanuit het gevoel. Dit was ontzettend fijn. We waren heel benieuwd hoe de foto's geworden waren! Blijft toch altijd spannend.. Gelukkig kregen we de foto's erg snel geleverd. Wauw! Ik had er geen andere woorden voor dan dit! Zulke mooie foto's en zo mooi vast gelegd! Ik werd er ontzettend blij van. En niet te vergeten: mijn ouders natuurlijk ook. Ik kan daarom ook niet wachten totdat Patricia uiteindelijk ook onze bruiloft zo mooi vast kan leggen!!

Contact

Heb je toch nog vragen, bel of mail me gerust.